הודעה 1
משלוח חינם בקניה מעל 349 ₪
3
הודעה 2
3
שקופית קודמת
שקופית הבאה
הודעה 1
משלוח חינם בקניה מעל 349 ₪
לחץ כאן
הודעה 2
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה

הסיפור שלנו

'SAY' הוא מותג שנולד מתוך אהבה משותפת לטבע, לעיצוב וליצירתיות. שתי מעצבות, חוה ואפרת, חברו יחדיו כדי להביא לעולם קולקציה ייחודית של מתנות מעוצבות בהשראת הטבע.

החזון שלנו
להנגיש לכל אחד את הקסם והיופי של הטבע דרך מתנות מיוחדות ומעוררות השראה. אנו מאמינות שכל מתנה צריכה לספר סיפור, לעורר רגש ולהשאיר חותם בלתי נשכח.

המוצרים שלנו
המתנות באתר מאופיינות במינימליזם, אסתטיות, עיצוב יחודי, רגישות לפרטים, לב ונשמה. השילוב המנוגד בין חומר לרוח, בין חדש לישן, בתוספת האריזה המוקפדת והמושקעת, יוצר מתנה עם אמירה אחרת, שונה ומסקרנת.

התהליך היצירתי
אנו מוצאות השראה בטבע, ביערות, במדבר ובים. ההיכרות העמוקה שלנו עם חומרי גלם, ואהבה לתרבות ואמנות באה לידי ביטוי באיסוף וייבוא פריטים מיוחדים מרחבי העולם ובשילוב טכניקות עיצוב וחריטה מגוונות במפעל שלנו. אנו מאמינות שכל מתנה צריכה להיות בעלת אמירה. שיהיה לה SAY.

הערך המוסף שלנו
אנו מציעות ללקוחותינו מוצרים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר.אנחנו עומדות מאחורי רוב המתנות כיוצרות ואוצרות וגם כמפיקות ומעצבות מוצר שיודעות לקחת את ההשראה הזאת ולעשות לה סקיילינג ולהפוך אותה למוצר מדף שמיוצר במסות גדולות- 

מי הלקוחות שלנו
הלקוחות שלנו הם אנשים וארגונים שמחפשים מתנות מינימליסטיות ומדויקות בהשראת הטבע. כאלה שתהיינה נטולות קיטש, אבל תשמורנה על הקסם ופשטות אלגנטית (וכבר אמר מי שאמר – זה לא פשוט להיות פשוט). יש לנו קטלוג של מוצרים הניתנים לרכישה דרך האתר, כאשר כל אחד מהמוצרים מאפשר פרסונליזציה, ובמקביל אנחנו עובדים מול ארגונים גדולים על יצירת מתנות ומארזים בהתאמה אישית.

מזמינות אתכם לשוטט באתר ולמצוא את המתנה שתרגש, תפתיע ותשמח את האנשים שאתם אוהבים.